Güvenli Alışveriş

En başta müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmayı hedefleyen bereketmarketi.com olarak diğer en büyük özelliğimiz hizmet ve fiyat avantajını bir arada toplamak ve tecrübelerimizi siz müşterilerimizle buluşturmayı amaçlamaktır.

Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi
bereketmarketi.com alışveriş deneyiminizi en güvenli şekilde yaşamanız için güvenlik Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. SSL teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız alışverişler sırasında şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır. bereketmarketi.com’da doldurduğunuz tüm formlar SSL teknolojisiyle güvenlik altına alındığından, şahsi bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz kötü niyetli kişilerin eline geçmez. Adres çubuğunuzda göreceğiniz kilit sembolü bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının göstergesidir.

Standart Güvenlik Duvarı
bereketmarketi.com sunucuları standart güvenlik duvarları tarafından korunmaktadır. İletişim yönetimi amaçlı kullanılan bilgisayarlar özellikle bilgileri güvenli tutmak ve diğer internet kullanıcılarından korumak amaçlı tasarlanmıştır. SSL Sertifikası ve Standart Güvenlik Duvarları birlikte çalışarak şahsi bilgilerinizi koruma altına alır ve güvenliğinizi sağlar.